SEMIFINÁLE UZAVRETÉ !

JE ROZHODNUTÉ ! V divízii amatér poznáme aj druhého finalistu, ktorým sa stáva team Spišskí Vlci. V maximálne vyrovnanom semifinále Spišskí Vlci vyhrali na zápasy 2:1, ale bol to naozaj boj ! V prvom zápase Vlci vyhrali 3:2, v druhom zápase rozhodli až samostatné nájazdy, ktoré vyhrali Gribare Letanovce 6:5 SN a včera vyhrali na nájazdy Spišskí Vlci 6:5 SN. Zápas bol vyrovnaný, v prvej tretine dominovali Gribare (3:0), v druhej zase Vlci (3:0), v tretej tretine bola remíza 2:2 a tak rozhodli až nájazdy s úspešným koncom pre Vlkov. Finále divízie Amatér si tak prvý krát v histórii zahrajú HC Rohals N.Huta vs. Spišskí Vlci a zápas o 3.miesto bude boj MŠK Spišská Belá vs. Gribare Letanovce.

Dnes sa rozhodne aj o poslednom postupujúcom mužstve v divízii PROFESIONÁL. HCA Rožňava to má stále vo svojich rukách. HK Spišský Štvrtok si musí počkať ako dopadne zápas DRINKEN BARONS vs. HCA ROŽŇAVA.
PLAYOFF zápasy začínajú už v nedeľu 26.03.2023 !!!