Rozpis zápasov

FINÁLE

PekoSpiš Bakers-HK Sp. Štvrtok - ŠTVRTOK 15.3.,o 20.30 hod.

HK Sp. Štvrtok-PekoSpiš Bakers - PIATOK 16.3.,o 21.00 hod.


ZÁPASY O 3.MIESTO

Drinken Barons-SKV Aligators - ŠTVRTOK 15.3.,o 19.00 hod.

SKV Aligators-Drinken Barons - PIATOK 16.3.,o 19.30 hod.


SEMIFINÁLE 2

SKV Aligators-PekoSpiš Bakers SOBOTA 10.3. 2018, o 19.00

Drinken Barons-HK Sp. Štvrtok SOBOTA 10.3. 2018, o 20.30


SEMIFINÁLE  1

PekoSpiš Bakers-SKV Aligators - SOBOTA 3.3. 2018, o 20.15 hod.

HK Sp. Štvrtok-Drinken Barons - SOBOTA 3.3. 2018, o 21.45 hod.


1.KOLO

HK Sp.Štvrtok - Apaches team

Direct Real team - Drinken Barons

SKV Aligators - PekoSpiš Bakers

Foxxy - HK Vydrník

 


2.KOLO

Apaches team - Foxxy

PekoSpiš Bakers - Direct Real team

Drinken Barons - HK Sp.Štvrtok

HK Vydrník - SKV Aligators


3.KOLO

HK Sp.Štvrtok - PekoSpiš Bakers

Direct Real team - HK Vydrník

SKV Aligators - Apaches team

Foxxy - Drinken Barons

 


4.KOLO

Drinken Barons - SKV Aligators

Apaches team - Direct Real team

Foxxy - PekoSpiš Bakers

HK Vydrník - HK Sp.Štvrtok

 


5.KOLO

Direct Real team - HK Sp.Štvrtok

SKV Aligators - Foxxy

Drinken Barons - Apaches team

PekoSpiš Bakers - HK Vydrník 

 


6.KOLO

SKV Aligators - Direct Real team 

Apaches Team - HK Vydrník 

Foxxy - HK Sp.Štvrtok 

PekoSpiš Bakers - Drinken Barons 


7.KOLO

PekoSpiš Bakers - Apaches team 

HK Vydrník - Drinken Barons 

Direct Real team - Foxxy 

HK Sp.Štvrtok - SKV Aligators 

 


8.KOLO

Apaches team - HK Sp.Štvrtok 

Drinken Barons - Direct Real team 

PekoSpiš Bakers - SKV Aligators 

HK Vydrník - Foxxy 

 


9.KOLO

Foxxy - Apaches team 

Direct Real team - PekoSpiš Bakers 

HK Sp.Štvrtok - Drinken Barons 

SKV Aligators - HK Vydrník 


10.KOLO

PekoSpiš Bakers - HK Sp.Štvrtok

HK Vydrník - Direct Real team

Apaches team - SKV Aligators

Drinken Barons - Foxxy


11.KOLO

SKV Aligators - Drinken Barons 

Direct Real team - Apaches team 

PekoSpiš Bakers - Foxxy 

HK Sp.Štvrtok - HK Vydrník 


12.KOLO

HK Sp.Štvrtok - Direct Real team 

Foxxy - SKV Aligators 

Apaches team - Drinken Barons 

HK Vydrník - PekoSpiš Bakers


13.KOLO

Direct Real team - SKV Aligators 

HK Vydrník - Apaches team 

HK Sp.Štvrtok - Foxxy 

Drinken Barons - PekoSpiš Bakers 


14.KOLO

Apaches team - PekoSpiš Bakers 

Drinken Barons - HK Vydrník 

Foxxy - Direct Real team 

SKV Aligators - HK Sp.Štvrtok 


15.KOLO

HK Sp.Štvrtok - Apaches team 

Direct Real team - Drinken Barons 

SKV Aligators - PekoSpiš Bakers 

Foxxy - HK Vydrník


16.KOLO

Apaches team - Foxxy 

PekoSpiš Bakers - Direct Real team 

Drinken Barons - HK Sp.Štvrtok

HK Vydrník - SKV Aligators 


17.KOLO

HK Sp.Štvrtok - PekoSpiš Bakers 

Direct Real team - HK Vydrník 

SKV Aligators - Apaches team 

Foxxy - Drinken Barons 


18.KOLO

Drinken Barons - SKV Aligators

Apaches team - Direct Real team 

Foxxy - PekoSpiš Bakers 

HK Vydrník - HK Sp.Štvrtok 


19.KOLO

Direct Real team - HK Sp.Štvrtok

SKV Aligators - Foxxy

Drinken Barons - Apaches team

PekoSpiš Bakers - HK Vydrník


20.KOLO

SKV Aligators - Direct Real team NEDEĽA 18.2.,o 11.15 hod.

Apaches team - HK Vydrník NEDEĽA 18.2.,o 12.45 hod.

Foxxy - HK Sp.Štvrtok NEDEĽA 18.2.,o 14.15 hod.

PekoSpiš Bakers - Drinken Barons NEDEĽA 18.2.,o 15.45 hod.


21.KOLO

PekoSpiš Bakers - Apaches team ŠTVRTOK 22.2., o 20.15 hod.

HK Vydrník - Drinken Barons PIATOK 23.2., o 19.30 hod.

Direct Real team - Foxxy SOBOTA 24.2., o 20.30 hod.

HK Sp.Štvrtok - SKV Aligators SOBOTA 24.2., o 22.00 hod.