NEW TEAM HK KRÍŽOVÁ VES

!!! TEAM HK KRÍŽOVÁ VES !!!

Tak ako sme včera sľúbili, dnes si predstavíme nové mužstvo a to team HK KRÍŽOVÁ VES, ktoré má ambiciózne plány v našej lige. Na niekoľko otázok nám odpovedal zástupca mužstva Damián PAJER !

Q&A:

Q_ Novým mužstvom v SAHL bude team HK Krížová Ves, chceli by sme sa Ťa opýtať s akými ambíciami idete do našej ligy ?

A: Keďže sme mladí, ambície sú vysoké. Ale sme nový tím a je to naša prvá sezóna, kde bude treba doladiť veľa vecí. Určite chceme postúpiť do playoff a potom sa uvidí.

Q: Súpisku ste už odovzdali a podľa niektorých mien to bude mužstvo plné mladých hráčov. Je Vaše mužstvo pripravené zamiešať karty v našej lige ?

A: Myslím si, že ak budeme chodiť na zápasy v dostatočnom počte hráčov, tak vieme zamiešať karty, aj keď v lige sú kvalitné mužstvá.

Q: Niektorí hráči už hrali SAHL v iných mužstvách , prečo ste sa rozhodli vytvoriť vlastné mužstvo ?

A: Vlastné mužstvo sme sa rozhodli vytvoriť hlavne kvôli tomu, že sme chceli dať dokopy partiu z hokejbalu a opäť si zahrať spolu v jednom tíme.

Q: HK Krížová Ves má parádne logo a zaujímavé dresy, čo Vás inšpirovalo ?

A: Inšpiráciou bol Pinterest, ale tak samozrejme sme pozerali aj na NHL kluby a nejako sme tak všetko skĺbili, až vzniklo z toho prekrásne logo a dresy.

Tešíme sa vzájomné zápasy, dobrý hokej a držíme palce v našej súťaži. Liga sa začne hrať už v auguste a preto títo chalani letnú prípravu berú určite vážne a nič nenechajú na náhodu 

Ďakujeme za rozhovor !

Vitajte v SAHL

@hk_krizova_ves

@sahl_hockey

2013-2025

Dresy pre @hk_krizova_ves pripravila firma @3b_sportswear Prešov


krizova-ves.jpg