FINÁLE & ZÁPAS O 3. MIESTO SAHL 2018/19

PLAYOFF SAHL - zápas o 3. miesto sa odohrával od začiatku v dobrom tempe. Každé mužstvo vychádzalo zo zabezpečenej obrany a čakalo na chyby súpera. Druhá tretina zápasu patrila hráčom Direct real, tretia tretina zápasu zase hráčom Drinken Barons, preto sa zápas po riadnom hracom čase skončil 3:3. Finálový zápas sa hral od úvodu vo veľmi dobrom tempe, čo potvrdila aj početnosť streľby. Počet striel po 2 tretinách bol 16:15 čo potvrdzovalo fakt, že to bude vyrovnaný zápas, kde rozhodnú malé chyby. V tretej tretine po odvážnej kľučke kapitána pirátov Juraja Brincka dostal prihrávku pred bránkovisko Peter Kristián, ktorý prekonal výborného brankára Foxxy Rada Brunnsteinera. V zápase jednoznačnej rozhodli výkony oboch brankárov, ktorí s prehľadom riešili všetky situácie súperov. Aj napriek iba jednému gólu sme videli pravdepodobne najlepšie finále za posledných 6 sezón SAHL. Odvety sú naplánované na budúci týždeň a my sa už teraz tešíme na skvelý hokej. Let’s Go Fair Play Game